načítava sa

PopisRozmeryVideoAtypyMateriályMoja pohovka

Pohovka Avignon

Rozkladacia pohovka Avignon patrí medzi štandardné sedacie súpravy a spĺňa predovšetkým praktickú funkciu. Jednoduchým spôsobom ju môžete večer rozložiť a ráno zase zložiť. Vychádzame v ústrety tým, ktorí chcú mať dve v jednom. Pravidelne na nej môžu spať deti alebo návšteva. Niekedy vyhovuje aj rozkladacie kreslo, ale pohovka je väčšia a preto vhodná aj ako sedací nábytok. Jej výroba je štandardizovaná, možno Vám na prvý pohľad chýbajú opierky na ruky. Práve pre jej využitie na spanie je tento model bez opierok lepší. Pohodlné sedenie zabezpečuje stabilná kostra a pevné nábytkové nohy. Kvalitné molitanové výplne a veľké vankúše na operadlách zvyšujú komfort a umožňujú relax po náročnom dni. Poťahovou látkou je zvyčajne textilný materiál. Vyrobíme ju aj v koži presne pre Vás na mieru.

Pohovka Avignon

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Avignon

Miesto na spanie

Pohovku možno zmeniť na pohovku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Avignon

Úložný priestor

V pohovke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

click_here

Avignon Atyp 1

Pohovka Avignon atyp 1

Avignon Atyp 2

Pohovka Avignon atyp 2

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo