načítava sa

PopisRozmeryAtypyVideoMateriályMoja pohovka

Pohovka Birmingham

Dizajn pohovky Birmingham je vhodný do klasického, ale aj historického interiéru. Bukové a smrekové drevo zabezpečujú jej stabilitu. Sedáky poskytujú skvelý komfort vďaka použitému kvalitnému molitanu. Operadlové matrace môžu byť plnené drveným molitanom, rúnom alebo perím. Charakteristické pre Birmingham sú oblé tvary týkajúce sa sedacej časti a tiež okrúhlych nôh. Kvalitné poťahové materiály potešia aj najnáročnejšieho zákazníka. Tento diván, ako hovorili naše staré mamy, môže poslúžiť na spanie alebo môže mať malý úložný priestor. Viete si ho predstaviť v rohovom usporiadaní? To nie je problém. Vyrobíme akékoľvek usporiadanie presne pre Váš interiér.

Luxusná pohovka Birmingham od slovenského výrobcu

Základné rozmery

Rozmer pohovky je 230 cm. Výška pohovky je 85 cm. Výška sedu je 44 cm a hĺbka sedu je 55 cm. Výška područky je 70 cm. Hĺbka pohovky je 85 cm. Všetky rozmery je možné upraviť na mieru.

Luxusná pohovka Birmingham od slovenského výrobcu

Miesto na spanie

Pohovku možno zmeniť na pohovku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Luxusná pohovka Birmingham od slovenského výrobcu

Úložný priestor

V pohovke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

click_here

Birmingham Atyp 1

Pohovka Birmingham atyp 1

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo