načítava sa

PopisRozmeryVideoAtypyMateriályMoja pohovka

Pohovka Boston

Pohovka Boston patrí medzi klasiku, ktorá je vhodná do každého prostredia. Záleží len na ďalšom zariadení interiéru. Môže byť centrálnym prvkom v mestskom byte, ale aj súčasťou zariadenia veľkého moderného domu. Rovnaké služby poskytne tínedžerovi na zdriemnutie pri štúdiu, ako aj seniorom na popoludňajšiu siestu. Nie je to typ sedačky, ktorej by sa dalo niečo vyčítať. Boston možno vyžaruje americký strohý štýl, je však jemne vypracovaná a poskytuje slovenskému zákazníkovi maximálne pohodlie a komfort. Na prvý pohľad vyzerá stabilne, stojí na pevných drevených nohách. Operadlová časť nie je rozdelená a preto nevytvára tlak na chrbtovú časť sediaceho. Môžete ju využiť na spanie alebo na odkladanie rôznych vecí. Pohovka Boston je vyrobená na mieru pre každého záujemcu.

Pohovka Boston

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Boston

Miesto na spanie

Pohovku možno zmeniť na pohovku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Boston

Úložný priestor

V pohovke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

click_here

Boston Atyp 1

Pohovka Boston atyp 1

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo