načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja pohovka

Pohovka Canaro

Pohovka Canaro patrí k menším typom sedacieho nábytku a preto jej funkcia je trochu iná ako funkcia veľkých sedacích súprav. Jej umiestnenie je tiež odlišné. Svojim štýlom sa radí k moderným typom sedenia. Charakterizujú ju hranaté tvary a jednoduchý štýl. Základ tvorí drevená kostra a kovové alebo drevené nábytkové nohy. Ak rozmýšľate nad tým, kde by ste ju umiestnili, skúste si predstaviť interiér detskej alebo študentskej izby. Práve deti majú radi uzavreté priestory a Canaro pôsobí bezpečným dojmom najmä pre najmenších. Má pomerne vysoké operadlá, takže vaše ratolesti cez ne neprepadnú. Poťah môže byť textilný, ktorý je odolný voči zašpineniu alebo koža, ktorá sa ľahko utrie. V prípade potreby Vám ju vyrobíme aj ako rohovú sedačku presne podľa Vašej predstavy.

Pohovka Canaro

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Canaro

Miesto na spanie

Pohovku možno zmeniť na pohovku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Canaro

Úložný priestor

V pohovke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo