načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja pohovka

Pohovka Essen

Essen je moderná a vysokokvalitná sedačka s elegantnými líniami. Ponúka širokú paletu elementov, kombináciou ktorých si vytvoríte pohovku presne podľa Vašej predstavy. Práve maličkosti vytvárajú odlišnosti. Vždy hovoria o vašej osobnosti, vkuse a štýle. Stabilitu zabezpečuje kovový rám. Tento gauč môže mať viac inovatívnych prvkov, ak si ich vyberiete. Jedným z nich je gombíkové prevedenie, na ktorom sa zastaví váš zrak. Nie je štandardom a preto je zaujímavé. Ďalším efektným doplnkom sú valcové opierky. Vyberte si ideálnu zostavu, ktorá bude charakterizovať vaše estetické cítenie a radi sa budete domov vracať. Pocit spokojnosti určite nevytvára len interiér. Tvoria ho predovšetkým ľudia, ale zariadenie, ktoré si vyberiete ho dopĺňa.

Kvalitná pohovka zo Slovenska Essen

Základné rozmery

Rozmer pohovky je 230 x 80 cm. Výška je 80 cm. Výška područky je 68 cm. Výška sedenia je 44 cm a hĺbka sedenia je 55 cm. Všetky uvedené rozmery je možné upraviť na mieru.

Kvalitná pohovka zo Slovenska Essen

Miesto na spanie

Pohovku možno zmeniť na pohovku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Kvalitná pohovka zo Slovenska Essen

Úložný priestor

V pohovke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo