načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja pohovka

Pohovka Fidenza

Fidenza je moderná sedacia súprava s hranatým dizajnom. Pôsobí mohutným dojmom, ktorý ešte zvyšujú široké operadlá na ruky. Operadlový vankúš jemne zasahuje do podrúčky. Ak sa Vám páči jej vzhľad môžeme ju pre Vás vyrobiť v rohovom usporiadaní alebo ako sedačku v tvare U. Je stabilná, poskytuje pohodlné sedenie. Operadlové a sedadlové matrace sú odnímateľné a uľahčujú tým manipuláciu. Nohy sú masívne drevené, ale môžu byť aj chrómované. Moríme ich do odtieňa požadovaného zákazníkom. Záleží na tom, čomu dáte prednosť a čo dovolí Váš interiér. Pohovka môže byť kožená, koženková alebo látková. Takisto farba je voliteľná, od bielej až po čiernu. Pohovka na mieru je tým najideálnejším riešením Vášho sedenia.

Kvalitná slovenská pohovka Fidenza

Základné rozmery

Rozmer sedačky je 240 x 90 cm. Výśka sedačky je 90 cm. Výška područky je 62 cm a šírka područky je 24 cm. Výška sedenia je 44 cm a hĺbka sedenia je 55 cm. Všetky uvedené rozmery je možné prispôsobiť na mieru.

Kvalitná slovenská pohovka Fidenza

Miesto na spanie

Pohovku možno zmeniť na pohovku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Kvalitná slovenská pohovka Fidenza

Úložný priestor

V pohovke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo