načítava sa

PopisRozmeryAtypyMateriályMoja pohovka

Pohovka Hirson

Hirson je moderná rozkladacia pohovka na mieru. Patrí skôr medzi štíhle a ľahšie typy sedacieho nábytku. Nepotrebuje príliš veľa miesta a je veľmi variabilná. Môžete ju využiť na spanie, sedenie a nachádza sa v nej aj úložný priestor. Hlavná výhoda je práve veľká plocha na spánok. Rozložením sa vytvorí priestor o rozmeroch 150×200 cm. Ak hostia u Vás často prespávajú, tak Hirson je optimálnym riešením. Vyberte si solídnu a kvalitnú poťahovú látku, ktorá znesie častú záťaž. O pohodlie sa postarajú operadlové matrace. Môžu byť plnené molitanom, rúnom alebo aj klasickým perím. K tejto pohovke je možné doobjednať rôzne doplnky – ozdobné vankúše, taburety alebo iný typ podrúčky. Vyberte si pohovku na mieru z našej ponuky.

Pohovka Hirson s úložným priestorom

Základné rozmery

Rozmer pohovky je 240 cm. Hĺbka pohovky je 85 cm. Výška pohovky je 90 cm. Výška sedenia je 44 cm a hĺbka sedenia je 60 cm. Všetky uvedené rozmery je možné upraviť na mieru.

Pohovka Hirson s úložným priestorom

Miesto na spanie

Veľká plocha na spanie o rozmere 200 x 150 cm to je hlavná výhoda pohovky Hirson.

Pohovka Hirson s úložným priestorom

Úložný priestor

V pohovke sa nachádza úložný priestor.

click_here

Hirson Atyp 1

Pohovka Hirson atyp 1

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo