načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja pohovka

Pohovka Imperia

Myslíte si, že Imperia je vhodná pre 23. storočie a pôsobí na vás futuristicky? Možno máte trocha pravdu. Táto pohovka je skutočne moderná a vyniká nadčasovým dizajnom. Má veľmi jednoduché tvary a niekto môže mať dojem, že je to vylepšený socialistický gauč z obdobia päťdesiatych rokov. Nie je to však pravda. Vyznačuje sa veľmi kvalitným spracovaním všetkých použitých materiálov od kostry až po certifikované molitany. V spodnej časti má štýlové nábytkové nohy. Operadlo zdobia pekné gombíky. Pohovku Imperia Vám vieme vyrobiť aj ako rohovú sedačku, alebo sedačku v tvare U. Vyrába sa iba v pevnom prevedení. Nie je možné do nej zabudovať úložný priestor alebo mechanizmus na spanie.

Pohovka Imperia od slovenského výrobcu

Základné rozmery

Rozmer pohovky je 220 x 85 cm. Výška pohovky je 80 cm. Šírka područky je 10 cm. Výška sedenia je 44 cm a hĺbka sedenia je 68 cm. Všetky uvedené rozmery je možné upraviť na mieru.

Pohovka Imperia od slovenského výrobcu

Miesto na spanie

Pohovka sa vyrába v pevnom prevedení.

Pohovka Imperia od slovenského výrobcu

Úložný priestor

Pohovka sa vyrába v pevnom prevedení.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo