načítava sa

PopisRozmeryAtypyMateriályMoja pohovka

Pohovka Lagora

Pohovka Lagora patrí do skupiny pohodlných štandardných sedacích súprav, ktoré môžu byť súčasťou domácich, ale aj verejných priestorov. Rovnako dobre ju využije rodina v obývačke na sedenie pri káve alebo šéf firmy na usadenie kolegov, prípadne obchodných partnerov. Je charakteristická hranatými, nie príliš masívnymi líniami. Jej stabilitu zaistí kvalitný drevený rám a nízke nábytkové nohy. V domácom prostredí ju môžete zmeniť na spacie lôžko, prípadne využiť úložný priestor. Výber čalúnenia závisí od jej praktického určenia. Môže byť látkové alebo kožené. Elegantná je kombinácia kože a hlavových opierok vo farbe, ktorá Vám je blízka. K Lagore si môžete zakúpiť rôznofarebné vankúše. Pohovka na mieru je znamenité riešenie pre každého zákazníka.

Pohovka Lagora

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Lagora

Miesto na spanie

Pohovku možno zmeniť na pohovku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Lagora

Úložný priestor

V pohovke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

click_here

Lagora Atyp 1

Pohovka Lagora atyp 1

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo