načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja pohovka

Pohovka Lauf

Pohovku Lauf charakterizuje hranatý, jednoduchý dizajn a jemné línie. Ďalším viditeľným prvkom sú skosené podrúčky. Patrí k moderným typom nábytku. V spodnej časti sú nízke nábytkové nohy. Môžete si vybrať typ nôh, ktoré sa vám najviac páčia. K modernému dizajnu patrí pochrómovaná oceľ a rôzne netradičné tvary. Zabudovaný mechanizmus na spanie a úložný priestor sú štandardným vybavením. Lauf môže byť aj rohová alebo veľká sedačka v tvare U. Pekná je tiež kombinácia dvoj a trojlavice. Farbu a typ poťahových materiálov si vyberiete sami. Svoje miesto si nájde v obývačke, hale a možno aj v študentskej izbe, ak bude plniť dvojitú funkciu. Pohovka na mieru je tým najlepším a najefektívnejším riešením pri zariaďovaní Vášho interiéru.

Rozkladacia moderná pohovka Lauf zo Slovenska

Základné rozmery

Rozmer pohovky je 240 cm. Hĺbka pohovky je 92 cm. Výška pohovky je 85 cm. Výška područky je 60 cm a šírka područky je 20 cm. Výška sedenia je 44 cm a hĺbka sedenia je 55 cm. Všetky uvedené rozmery je možné upraviť na mieru.

Rozkladacia moderná pohovka Lauf zo Slovenska

Miesto na spanie

Rozmer plochy na spanie je 200 x 145 cm. Táto plocha na spanie sa dá upraviť. Všetko záleží od parametrov pohovky.

Rozkladacia moderná pohovka Lauf zo Slovenska

Úložný priestor

V pohovke sa nachádza úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo