načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja pohovka

Pohovka Leonessa

Pohovka Leonessa – Sedacia súprava v rustikálnom štýle. Klasický dizajn. Jej dizajn je inšpirovaný históriou. Základom pohovky je kvalitná kostra, ktorá je vyrobená z bukového, smrekového dreva a drevotriesky. Použité molitany sú tiež starostlivo vyberané a spĺňajú všetky normy, aké sa vyžadujú pri ich určení. Iný molitan je určený na sedák iný na operadlo či podrúčku. Výsledkom je kvalitná pohovka s precíznym spracovaním do každého detailu. Široká paleta poťahových materiálov Vám umožňuje vybrať si ten poťah, ktorý padne do Vášho interiéru. Možnosť výroby na mieru presne podľa Vašich parametrov je najlepším a najekonomickejším riešením Vášho sedenia. Možnosť výroby v inom usporiadaní nie je problémom. Potrebujete sedačku Leonessu v rohovom alebo U usporiadaní? To nie je žiadny problém.

Exkluzívna sedačka Leonessa

Základné rozmery

Rozmer pohovky je 220 cm. Hĺbka pohovky je 55 cm. Výška pohovky je 95 cm. Výška sedenia je 43 cm a hĺbka sedenia je 55 cm. Všetky uvedené rozmery je možné upraviť na mieru.

Exkluzívna sedačka Leonessa

Štýlové kreslo

K pohovke Leonessa si môžete kúpiť aj štýlové kreslo.

Exkluzívna sedačka Leonessa

Miesto na spanie

Pohovka sa vyrába v pevnom prevedení a bez úložného priestoru.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo