načítava sa

PopisRozmeryAtypyMateriályMoja pohovka

Pohovka Lima

Pohovka Lima tvorí kompaktný celok, pričom žiadna jej časť nie je príliš výrazná. Vytvára pocit bezpečia. Je to štandardný typ sedenia, ktorý zaujme formou a dizajnom. Operadlá a sedadlá sú čalúnené napevno. Sú pohodlné a zároveň praktické. Veľa ľudí zaujme výška operadiel spolu s podrúčkami, čo je typické pre túto pohovku. Výška je 75 cm, ale je to možné upraviť podľa požiadavky zákazníka presne na mieru. Kvalitné molitany poskytujú pohodlné sedenie. Lima je vhodná do obývačiek, ale aj do hál, chodieb, detských izieb, či kuchýň. Na každom mieste môže plniť svoju funkciu. Jej dominantnou vlastnosťou je kvalita, o ktorú sa snažíme v našej výrobe.

Pohovka Lima

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Lima

Miesto na spanie

Pohovku možno zmeniť na pohovku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Lima

Úložný priestor

V pohovke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

click_here

Lima Atyp 1

Pohovka Lima atyp 1

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo