načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja pohovka

Pohovka Lincoln

Pohovka svojim názvom a tvarom môže v niekom vyvolávať predstavu amerického produktu. Je to však len zdanie, hoci Lincoln by mohol byť súčasťou aj niektorých amerických domácností. Určite by svoju úlohu splnil. Je to netradičná pohovka, ktorá môže zaujať miesto tradičných slovenských gaučov vyrobených v nedávnej minulosti. Rozdiel je markantný a to ani nehovoríme o použitých materiáloch. Lincoln má pevnú drevenú kostru a masívne nábytkové nohy. Na prvý pohľad vás upútajú opierky na ruky v tvare nepravidelného oblúka. Čelná strana područiek je dekorovaná ozdobnými klincami. Operadlo spolu s opierkami na ruky vytvára jeden celok. Výška molitanu zabezpečuje pohodlné sedenie. Poťahovým materiálom môže byť koža, koženka alebo textilný materiál rôznych farebných odtieňov. Záleží na vás, čomu dáte prednosť.

Pohovka Lincoln

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Lincoln

Miesto na spanie

V pohovke nie je možné zabudovať úložný priestor.

Pohovka Lincoln

Úložný priestor

V pohovke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo