načítava sa

PopisRozmeryVideoAtypyMateriályMoja pohovka

Pohovka London

Máte pocit, že sa vraciame do minulého storočia smerujúceho k lepším zajtrajškom? Na prvý pohľad sa to môže tak zdať. London však je rýdzo slovenský produkt. Je to pohodlná stabilná pohovka s hranatými, ale nie ostrými líniami. Základ tvorí pevná drevená kostra, ktorá stojí na vyšších drevených nábytkových nohách. Priestor pod pohovkou preto môžete ľahko čistiť alebo vysávať. London je gauč s možnosťou rozkladania a preto je vhodný všade tam, kde je potrebné, aby ste uložili hostí, prípadne do malých priestorov, kde je dôležitý každý centimeter. Poskytuje však príjemné sedenie vďaka kvalitným molitanom. Unikátnu kombináciu vytvoríte farebným zladením drevených nôh a poťahového materiálu. Tento typ sedacieho nábytku patrí ku klasike a preto ho kupujú ľudia nezávisle na veku. Výroba na mieru je samozrejmosťou a tento dizajn je možné aplikovať aj na rohovú sedačku prípadne sedačku v tvare U. Vašej fantázii sa medze nekladú. Vytvorte si sedačku presne podľa svojej predstavy.

Slovenská pohovka London

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Slovenská pohovka London

Miesto na spanie

Pohovku možno zmeniť na pohovku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Slovenská pohovka London

Úložný priestor

V pohovke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

click_here

London Atyp 1

Pohovka London atyp 1

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo