načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja pohovka

Pohovka Madrid

Niektoré typy sedacieho nábytku môžete umiestniť na akékoľvek miesto a všade sadnú ako uliate. Madrid je jedným z nich. Právom si zasluhuje takúto charakteristiku. Túto pohovku si možno predstaviť v obývačke, hale, študentskej izbe, na chodbe, možno aj vo veľkej kuchyni. Najmä starším ľuďom môže pripomenúť starú dobrú klasiku. Poslúži na krátke zdriemnutie, ale aj na posedenie pri káve, či pri čítaní novín. Dominantné na tejto pohovke sú najmä vysoké drevené nohy. Samozrejmosťou je aj výber inej nohy ak sa Vám tento typ nepáči. Sedaciu časť tvoria kvalitné molitany. Nie príliš široké podrúčky zvyšujú pohodlie celého sedenia. Nie je príliš masívna, takže manipulácia s ňou je ľahšia. Priestor pod ňou sa môže dobre čistiť, alebo vysávať. Je to klasický typ pohovky, ktorý osloví veľa ľudí.

Pohovka Madrid

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Madrid

Miesto na spanie

Pohovku možno zmeniť na pohovku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Madrid

Úložný priestor

V pohovke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo