načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja pohovka

Pohovka Maranello

Nadčasovým a netradičným dizajnom vyniká pohovka Maranello. Lahodne pôsobí na ľudí, ktorí sa neboja nových vecí a vyhľadávajú ich. Základom je kovový rám s tenkými nohami. Celá pohovka pôsobí masívne vzhľadom na hrúbku a veľkosť molitanov. Je poskladaná z veľkých častí. Operadlová časť je skôr nižšia, ale sedadlá sú pohodlné a poskytujú maximálny komfort. Je veľmi vhodná do priestorov firiem a veľkých spoločností. Kombinácia pohovky a kresiel Maranello vytvára celistvý obraz a zaujme v každom priestore. Poťah môže byť kožený, ale aj z veľmi kvalitného textilného materiálu. Je veľmi odolný voči znečisteniu. Optimálne je prispôsobiť farbu čalúnenia s farbou nôh. Maranello vyrábame na mieru. Je to najlepšie riešenie pre každého zákazníka.

Pohovka Maranello

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Maranello

Miesto na spanie

Pohovku nie je možné rozložiť na spacie lôžko.

Pohovka Maranello

Úložný priestor

V pohovke nie je možné zabudovať úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo