načítava sa

PopisRozmeryAtypyVideoMateriályMoja pohovka

Pohovka Merida

Masívna, robustná, stabilná – to sú len niektoré vlastnosti pohovky Merida. Skutočne je vyrobená s dôrazom na pevnosť a stabilitu. Presvedčia vás o tom nielen masívne nábytkové nohy, ale aj kvalitná drevená kostra, ktorú na prvý pohľad nie je vidno. Dizajnovo patrí medzi sedací nábytok s jemnými hranami. Vidno to najmä na opierkach na ruky, ktoré pôsobia esteticky a elegantne. Je trojsedadlová a preto vhodná do väčšieho priestoru. Predná hrana sedáku je pomerne vysoká, čo vytvára dojem mohutnosti a impozantnosti. Operadlá sú tvorené veľkými vankúšmi s ozdobnými gombíkmi. Sú plnené kačacím perím a rúnom. Výber poťahového materiálu záleží od priania zákazníka. Môže to byť koža, koženka alebo kvalitná textília. K dispozícii máme mnohé farebné odtiene. Merida je ďalšia zo série pohoviek vyrobených na mieru. Tento spôsob výroby sa nám osvedčil a je kladne hodnotený našimi zákazníkmi.

Pohovka Merida

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Merida

Miesto na spanie

V pohovke nie je možné zabudovať úložný priestor.

Pohovka Merida

Úložný priestor

Pohovku nie je možné rozložiť na spacie lôžko.

click_here

Merida Atyp 1

Pohovka Merida atyp 1

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo