načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja pohovka

Pohovka Monza

Pohovka Monza patrí medzi štandardný nábytok a môžete ju umiestniť kdekoľvek v interiéri. Mohla by to byť hala, chodba alebo prípadne iná vstupná miestnosť. Využite atypické rohové usporiadanie prípadne kombináciu dvoch dvojlavíc. Pomocou mechanizmu na spanie vytvoríte pohodlné lôžko. Drevená kostra a malé nábytkové nohy zabezpečujú stabilitu. Valcovité opierky na hlavu sú nielen praktickým doplnkom, ale sú aj in. Poťahovú látku si zvolíte sami podľa Vášho vkusu a možností interiéru. Pekná je kombinácia dvoch farieb v prírodných odtieňoch. Ak dávate prednosť koži alebo koženke, vyrobíme ju pre vás v tomto prevedení.

Rozkladacia pohovka Monza

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Rozkladacia pohovka Monza

Miesto na spanie

Pohovku možno zmeniť na pohovku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Rozkladacia pohovka Monza

Úložný priestor

V pohovke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo