načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja pohovka

Pohovka Paris

Každé výrobné odvetvie charakterizujú určité módne trendy. Platí to aj o nábytku a bytovom zariadení. Dizajn sedacích súprav sa rokmi, novými trendmi a materiálmi mení. Dôkazom toho je aj Paris. Je to pohovka do súčasnej doby, ktorá si nachádza čoraz viac svojich obdivovateľov. Jej tvar je veľmi jednoduchý, ale pritom elegantný. Charakterizujú ju rovné línie a jednoduchá forma. Stojí na pomerne vysokých nohách, ktoré spolu s rámom tvoria pevnú kostrovú časť pohovky. Operadlová časť a opierky na ruky pôsobia celistvo. Sedák nie je delený a preto vytvára dojem veľkého celku. Textilná poťahová látka ešte zvýrazňuje jemné obrysy tohto divánu. Zvyčajne farebne harmonizuje s nábytkovými nohami, ale farebný výber je len na vás. Paris môžete umiestniť všade tam, kde zvyknete relaxovať. Ak si k nej kúpite malý vankúš, poslúži aj na popoludňajšiu siestu.

Pohovka Paris

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Paris

Miesto na spanie

V pohovke nie je možné zabudovať úložný priestor.

Pohovka Paris

Úložný priestor

Pohovku nie je možné rozložiť na spacie lôžko.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo