načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja pohovka

Pohovka Sedan

Pohovka Sedan má klasický a zároveň moderný dizajn. V spodnej časti sú masívne nábytkové nohy. Operadlové matrace sú voľne položené. V zadnej časti matracov sa nachádza zips. Ak sa návlek zašpiní a dovoľuje to poťah, je možné ho vyprať. Kvalitná kostra zo sušeného dreva tvorí základ pohovky. Certifikované molitany zaručujú príjemné a zdravé sedenie. Spolu s masívnymi opierkami na ruky dovoľujú relaxovať pri knihe alebo pri pozeraní televízie. K celkovej pohode určite prispeje vedľa stojaca lampa s tlmeným svetlom. Táto trojlavica sa hodí všade. Ak potrebujete usadiť viac ľudí, vyrobíme Vám ju v rohovom usporiadaní alebo v tvare U. Môžete si tiež vybrať z rôznych poťahových látok a tak rozveseliť Váš interiér. Pohovka na mieru je najlepším a najefektívnejším riešením Vášho bývania.

Slovenská pohovka Sedan s odkladacím priestorom

Základné rozmery

Rozmer sedačky je 250 cm. Výška sedačky je 90 cm. Výška sedenia je 43 cm. Hĺbka sedenia je 55 cm. Výška područky je 58 cm a šírka područky je 27 cm. Všetky uvedené rozmery je možné upraviť na mieru.

Slovenská pohovka Sedan s odkladacím priestorom

Miesto na spanie

Pohovku možno zmeniť na pohovku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Slovenská pohovka Sedan s odkladacím priestorom

Úložný priestor

V sedačke sú zabudované poličky. Nachádzajú sa v bočnej časti v podrúčke a v zadnej časti.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo