načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja pohovka

Pohovka Sella

Ďalšia zo série luxusne pôsobiacich pohoviek je Sella. V koženom prevedení vytvára dojem prepychu a možno si myslíte, že sa nehodí k Vášmu štýlu bývania. Je pravdou, že koža dvíha cenu sedacieho nábytku nahor, ale nemusí byť len prvkom luxusného hniezdočka. Vhodne zvolený nábytok a Sella je kombinácia možno aj pre Vás, ktorí apriori odmietate tento typ sedenia. Viditeľná prítomnosť kože zaručuje nielen dlhú životnosť, ale aj silný estetický dojem. Ozdobne vykrojený poťah a prešívané operadlá priorizujú tento typ pred inými. Pre skompletizovanie interiéru sú vhodné dve pohovky. Budú Vašim hosťom slúžiť nielen na sedenie, ale v prípade objednania mechanizmu na spanie aj na nočný odpočinok. Ak Vám chýba miesto na uskladnenie potrebných alebo nepotrebných vecí tak Sella to vyrieši. Pohovka s úložným priestorom na mieru je to najlepšie riešenie.

Pohovka Sella kožená

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Sella kožená

Miesto na spanie

Pohovku možno zmeniť na pohovku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Sella kožená

Úložný priestor

V pohovke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo