načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja pohovka

Pohovka Sevilla

Nábytok na sedenie si vyberáme podľa vkusu a podľa priestorových možností. Do veľkého priestoru umiestnite malé sedenie, ale opačne to nejde. Pohovka Sevilla patrí medzi tie typy, ktoré nemajú veľké nároky na miesto. Hodí sa dokonca aj do malých bytov. Môže byť aj súčasťou študentskej izby. Takisto si nájde miesto v obývačke, či v inej miestnosti v dome. Je to klasický typ pohovky s pevným rámom a veľkou sedacou časťou. Pomerne vysoké podrúčky spolu s pohodlnými operadlami sú skvelou voľbou pre tých, ktorí majú vyššie nároky na pohodlné a zdravé sedenie. Sevilla môže byť pevná, ale môže mať aj úložný priestor, alebo lôžko na spanie. Výrobu zosúladime s požiadavkami zákazníka. Takisto farba, alebo materiál poťahu sú prispôsobené požiadavkám kupujúceho.

Pohovka Sevilla

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Sevilla

Miesto na spanie

Pohovku možno zmeniť na pohovku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Sevilla

Úložný priestor

V pohovke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo