načítava sa

PopisRozmeryFotogalériaAtypyMateriályMoja pohovka

Pohovka Tenby

Tenby môžeme zaradiť medzi univerzálny sedací nábytok vhodný do každého bytu alebo domu. Uspokojí všetky vekové kategórie. To však neznamená, že je tuctový alebo všedný. Nedisponuje však prvkami, ktoré sú nové a ultramoderné. Vychádzame v ústrety aj zákazníkom, ktorí majú radi starú dobrú klasiku. Pohovka tak ako všetky výrobky, je vyrobená z prvotriednych materiálov. Hranatý vzhľad umožňuje postaviť ju do rohu miestnosti alebo všade tam, kde by oblé tvary prekážali. Svoje miesto si nájde v hale, obývačke a v ďalších miestnostiach. Využiť ju môžete aj na spanie, ak si objednáte spacie lôžko. Získate tak dva v jednom. Ak máte malé deti, môže poslúžiť na rozloženie hračiek a Vám neujde ani jeden pohyb dieťaťa. Praktická a účelná pohovka Tenby môže byť aj Vaša.

Pohovka Tenby

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Tenby

Miesto na spanie

Pohovku možno zmeniť na pohovku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Tenby

Úložný priestor

V pohovke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

click_here

Tenby Atyp 1

Pohovka Tenby

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo