načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja pohovka

Pohovka Witten

Netradičný dizajn a názov pohovky WITTEN nás zavedie do nemeckého univerzitného mesta Witten neďaleko Dortmundu. Tento gauč je síce slovenský výtvor, ale vyrobený s nemeckou presnosťou. Vyžaduje to totiž jeho  konštrukcia. Pohovka je postavená na tenkých vysokých nožičkách a môže vytvárať dojem lability.  Zdá sa, že je určená deťom a ľuďom s myšou váhou. Kostra je však pevná, konzistentná a pripravená odolať akejkoľvek hmotnosti. Šedá farba poťahu dovoľuje umiestniť ju do každého interiéru, dokonca aj do verejných priestorov. Svoje miesto si nájde takisto v študentskej izbe, kde môže slúžiť na príležitostné spanie.

Pohovka Witten

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Witten

Miesto na spanie

Pohovku možno zmeniť na pohovku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Pohovka Witten

Úložný priestor

V pohovke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo