načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Agata

Luxusná polohovateľná posteľ Agata je moderná kvalitná dvojposteľ na nohách so zadným čalúneným čelom. Spĺňa všetky požiadavky na kvalitný odpočinok. V posteli je zabudovaný polohovateľný rošt, ktorý vám umožní využiť posteľ nielen na pohodlné spanie, ale aj na čítanie alebo vychutnanie si raňajok. Výplň tvoria kvalitné molitany. Pod posteľou sa nachádza veľký úložný priestor. V ponuke máme aj lacnejšiu verziu tohto dvojlôžka. Všetko záleží od vašej fantázie, rozpočtu a interierových možností. Transformujte vzhľad vašej spálne výberom peknej postele pretože tým nastavujete štýl spálne. Vytvárate pokojné miesto na oddych.

Manželská posteľ Agata zo Slovenska

Základné rozmery

Posteľ Agáta má rozmer 195 cm x 165 cm x 45 cm. Výška postele závisí od typu použitého matraca. Posteľ má 10 cm vysoké nohy. Ich výšku a tvar možno upraviť podľa Vašej predstavy. Všetky rozmery postele je možné upraviť na mieru.

Manželská posteľ Agata zo Slovenska

Miesto na spanie

Matrac môže byť molitánový, sendvičový alebo pružinový. Nosnosť molitanového matraca je do 90 kg. Sendvičový matrac má nosnosť do 110 kg. Pružinový matrac má nosnosť do 110 kg.

Manželská posteľ Agata zo Slovenska

Úložný priestor

V posteli môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo