načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Anna

Posteľ Anna je klasická posteľ na nohách, s úložným priestorom a polohovateľným roštom. Ponúkame vám možnosť objednania zadného čela. Molitanový matrac je uložený na lamelovom rošte. Sendvičový matrac má hrúbku 14 cm. Používaním týchto kvalitných materiálov zabezpečujeme stálosť a dlhú životnosť postelí. Polohovanie pod hlavou má štyri možnosti. Zdvihnutím dlhšej časti sa dostaneme do úložného priestoru. Dlhšia a kratšia časť sa nesmú dvíhať súčasne. Vnútri na kovaní sa nachádza plastový kryt, ktorý zabraňuje znečisteniu od kovania. Posteľ, ktorá sa vyleží do tvaru koryta za niekoľko mesiacov, alebo týždňov signalizuje, že s kvalitou nie je niečo v poriadku. Vyberte si hodnotné produkty, ktoré vás aj po rokoch budú napĺňať spokojnosťou.

Polohovateľná posteľ Anna

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 80 cm. Výška postele je 45 cm. Všetky rozmery je možné upraviť na mieru.

Polohovateľná posteľ Anna

Miesto na spanie

Polohovateľná časť pod hlavou umožnuje pohodlné oddychovanie. Sendvičový matrac má hrúbku 14 cm.

Polohovateľná posteľ Anna

Úložný priestor

V spodnej časti sa nachádza veľký úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo