načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Beata

Vstávate každé ráno dolámaní a neschopní pracovať? Možno za to môže rokmi vyležaná posteľ. Vymeňte ju. Celočalúnená manželská posteľ Beáta vám ponúka komfortné a pohodlné spanie. Ráno sa zobudíte oddýchnutí a svieži. Toto lôžko má kvalitný molitanový matrac, ktorý je základom kvalitného spánku. Okrem neho ponúkame aj sendvičový alebo pružinový matrac. Na konci dvojpostele je pekne tvarované čelo. Je nielen vkusné, ale poskytuje aj možnosť čítať alebo pozerať televíziu. Dostatočne veľký úložný priestor využijete na odkladanie paplónov, vankúšov alebo lôžkovín. Ak máte radi v spálni vzory a veselé farby, prídete si na svoje. V ponuke máme širokú paletu poťahových materiálov. Vytvorte si svoju jedinečnú posteľ na mieru.

Posteľ Beata s úložným priestorom

Základné rozmery

Rozmer postele je 195 x 165 x 45 cm. Výška postele závisí od použitého matraca. Všetky rozmery postele je možné upraviť na mieru.

Posteľ Beata s úložným priestorom

Miesto na spanie

Posteľ môže mať buď molitanový, sendvičový alebo pružinový matrac.

Posteľ Beata s úložným priestorom

Úložný priestor

V spodnej časti sa nachádza veľký úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo