načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Ema

Ema je klasická čalúnená posteľ so zadným a bočným čelom. Môže mať pravé alebo ľavé prevedenie. V spodnej časti sa nachádza veľký úložný priestor na odloženie posteľného prádla a ďalších vecí. Vhodná je do detských a študentských izieb. Nespornou výhodou tejto postele sú práve čelá, ktoré zabraňujú znečisteniu steny. K tomu dochádza najmä v prípade malých detí kreslením na veľkú čistú plochu alebo neúmyselným ošúchaním paplónom a vankúšom. Posteľ má stabilný drevený rám a kvalitný molitan. Kombináciou veľkého množstva poťahov a úpravou rozmerov na mieru vám vzniká veľké množstvo tvarových a materiálových kombinácií.

Posteľ Ema od slovenského výrobcu s úložným priestorom

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 80 cm. Vyška čela je 75 cm. Všetky rozmery je možné upraviť na mieru.

Posteľ Ema od slovenského výrobcu s úložným priestorom

Miesto na spanie


Úložný priestor

V spodnej časti sa nachádza veľký úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo