načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Ester

Manželská posteľ Ester je čalúnená aj so zadným čelom. Na okrajoch čela sú zabudované jednoduché stolíky. Slúžia na odkladanie drobností a môžete na ne postaviť aj malé nočné lampy. Rám je vyrobený zo sušeného dreva. Kvalitné molitany umožňujú zdravý spánok po náročnom dni. Posteľ nekupujeme každý deň, ale ak ležíte dvadsať rokov na jednom lôžku, môžete sa dopracovať k neželaným ochoreniam. Jednoduchou manipuláciou otvoríte úložný priestor a využijete ho na ukladanie lôžkovín, paplónov a vankúšov. Látky na čalúnenie výrazne dopĺňajú celkový dizajn postele. Zvyčajne používame jednu, maximálne dve farby alebo vzory. Práve dvojfarebné kombinácie sú nezvyčajné, ale ak sa pre ne rozhodnete, nebudete ľutovať. V ponuke máme širokú paletu poťahových materiálov.

Posteľ Ester od slovenského výrobcu s úložným priestorom

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 165 cm. Rozmer čela je 230 x 80 cm. Na bočných stranách čela sú zabudované nočné stolíky. Rozmery postele a čela je možné upraviť na mieru.

Posteľ Ester od slovenského výrobcu s úložným priestorom

Miesto na spanie


Posteľ Ester od slovenského výrobcu s úložným priestorom

Úložný priestor

Pod lôžkom sa nachádza veľký úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo