načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Hedviga

Hedviga je čalúnená manželská posteľ s drevenou spodnou časťou, drevenými okrúhlymi nohami a pekne tvarovaným čalúneným čelom. K tomuto typu výrobkov inklinujú romanticky založení ľudia, predovšetkým ženy. Ak sa rozhodujete kúpiť manželskú posteľ, je možné že vaša manželka si vyberie práve túto. Dôvodom je už spomínané čelo manželského dvojlôžka. Úložný priestor v spodnej časti poskytuje dostatok miesta na odloženie paplónov a vankúšov. Otvára sa veľmi jednoduchým spôsobom. V ponuke máme veľký počet poťahových látok rôznych farieb. Jednofarebný poťah prírodnej farby v spojení s drevom je len jeden z mnohých nápadov.

Posteľ Hedviga od slovenského výrobcu

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 165 cm. Výška čela je 80 cm. Všetky rozmery je možné upraviť na mieru.

Posteľ Hedviga od slovenského výrobcu

Miesto na spanie


Posteľ Hedviga od slovenského výrobcu

Úložný priestor

Pod lôžkovou časťou sa nachádza úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo