načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Helena

Helena je moderná celočalúnená manželská posteľ s úložným priestorom a čelom. Jej dizajn je univerzálny a tak je vhodná do moderného aj klasického interiéru. Stabilná kostra a kvalitný matrac Vám zaručí dobrý a pokojný spánok. Grécky preklad slova Helené je fakľa alebo svetlo. Tradične sa k tomuto menu viaže žltá farba. Nie je v tom nič tajomné ani záhadné. Ak Vám nechýba odvaha a máte radi pestré farby, žltá farba postele je nielen netradičná, ale aj originálna. Na kvalitnej poťahovej látke netreba šetriť lebo aj po prikrytí plachtou je vystavená tlaku a vplyvu ľudského tela. Ak sa rozhodnete kúpiť posteľ na mieru vytvoríte si spálňu podľa Vašich predstáv.

Posteľ Helena od slovenského výrobcu

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 160 cm. Výška lôžka je 45 cm. Všetky rozmery postele je možné upraviť na mieru.

Posteľ Helena od slovenského výrobcu

Miesto na spanie

Matrac môže byť molitanový, sendvičový alebo pružinový.

Posteľ Helena od slovenského výrobcu

Úložný priestor

V spodnej časti sa nachádza úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo