načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Jana

Čalúnená manželská posteľ Jana poskytuje pohodlie a komfort pri spaní, ale aj pri sledovaní televízie, či čítaní knihy. Kvalitný drevený rám a matrace sú základnými prvkami tejto postele. Pekne tvarované čelo je dekoratívnym prvkom, slúži ako operadlo a tiež plní ochrannú funkciu na zabránenie znečistenia steny. Tým sa stáva toto lôžko viacúčelové. So svojimi rozmermi 200×160 cm vytvára aj maximálny úložný priestor v spodnej časti. Môžete ho využiť na čokoľvek. Veľmi pohodlne do neho uložíte paplóny, vankúše, ale aj iné veci. Na Slovensku sa stáva štandardnou súčasťou každého sedacieho nábytku. Veľkosť môže byť rôzna, ale postele zvyčajne majú najväčší úložný priestor. Jana má moderný dizajn. Je vhodná do každého interiéru.

Slovenská posteľ Jana s úložným priestorom

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 160 cm. Výška čela je 80 cm. Všetky rozmery je možné upraviť na mieru.

Slovenská posteľ Jana s úložným priestorom

Miesto na spanie


Slovenská posteľ Jana s úložným priestorom

Úložný priestor

Pod lôžkovou časťou sa nachádza úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo