načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Júlia

Manželská posteľ Júlia má moderný dizajn. Je vhodná do akéhokoľvek interiéru. Čalúnené čelo je 80 cm vysoké a je výrazným a osobitným prvkom. Júlia je postavená na krátkych nožičkách a jej nespornou výhodou je polohovateľný matrac. Túto prednosť zrejme ocení každý, kto si čo len jeden krát na ňu ľahne. Poslúži zdravým ľuďom na relax a oddych, ale najmä chorým, ktorí potrebujú polohovateľné lôžko. Rozmery je možné upraviť na mieru, ale štandardná dĺžka a šírka garantujú zdravý spánok a dostatočný oddych. Ľahko na nej nájde miesto aj malé dieťa, ktoré sa bojí tmy a potrebuje sa pritúliť k rodičom. Pocit bezpečia privolá spánok za pár sekúnd.

Manželská posteľ Julia od slovenského výrobcu

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 160 cm. Výška čela je 80 cm. Rozmery je možné upraviť na mieru.

Manželská posteľ Julia od slovenského výrobcu

Miesto na spanie


Manželská posteľ Julia od slovenského výrobcu

Úložný priestor

V spodnej časti sa nachádza úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo