načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Klára

V minulosti bola biela farba najčastejšou farbou spální. Farbenými doplnkami sa dala meniť nálada a atmosféra. Aj dnes máme moderné biele spálne. Biele, krémové, ružové alebo pistáciové odtiene si v dnešnej dobe nachádzajú svoje obdivovateľky, pretože sa najviac jedná o ženy. Dominantou spálne je lôžko. Veľmi efektné bývajú koberce najčastejšie položené na drevenej podlahe. Práve posteľ Klára môže byť ústredným prvkom Vášho domu. Je moderná, ale romantické duše vhodnou kombináciou doplnkov vytvoria nezameniteľnú atmosféru pokoja a pohody, ktorá je pre spánok veľmi podstatná. Môžete si ju objednať v ružovom nádychu, ale aj v iných jemných odtieňoch. Kombinácia dreva s drevenou podlahou je optimálnym riešením pre zdravý spánok. Objednajte si Kláru na mieru a prinesie kus romantiky do Vášho domova.

Posteľ Klara s úložným priestorom

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 165 cm. Výška čela je 80 cm. Po bokoch čela sú nočné stolíky. Rozmery postele je možné upraviť na mieru.

Posteľ Klara s úložným priestorom

Miesto na spanie


Posteľ Klara s úložným priestorom

Úložný priestor

V spodnej časti sa nachádza úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo