načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Lenka

Hovorí sa: Ako si človek ustelie, tak bude ležať. Toto staré ľudové príslovie je pravdivé aj v dnešnej dobe, hoci nie celkom presne. K tomu, aby sme mohli pohodlne ležať, potrebujeme dobré a kvalitné lôžko. Preto by sme jeho výberu mali venovať náležitú pozornosť. Lenka je čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom a čalúneným čelom. Ozdobným prvkom sú okrúhle drevené nohy v prírodnej farbe. Sú ako čerešnička na torte. Ak máte zmysel pre detail, určite vás to zaujme. Je vhodná do každej spálne, ale vyniká moderným dizajnom. Zaujímavá je kombinácia jednofarebnej a vzorovanej poťahovej látky. Prírodné alebo pastelové farby jej dodajú nádych tepla a vytvoria útulný domov. Jedinečná posteľ na mieru môže byť Vaša.

Manželská posteľ Lenka

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 165 cm. Výška plochy na spanie je 45 cm. Výška je závislá od typu matraca. Všetky rozmery postele je možné upraviť na mieru.

Manželská posteľ Lenka

Miesto na spanie

Matrac môže byť molitanový, sendvičový alebo pružinový. Od typu matraca sa odvíja aj cena.

Manželská posteľ Lenka

Úložný priestor

V spodnej časti sa nachádza veľký úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo