načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Lucia

V poslednej dobe sa do popredia dostáva štýl, ktorý charakterizuje jednoduchosť, strohosť, racionalita a vysoká elegancia. Výnimkou nie sú ani spálne. Nachádza sa tu len nevyhnutný nábytok – dvojposteľ, komoda, skriňa. Práve prázdny priestor dáva vyniknúť jednotlivým kusom. Ak sú na oknách záclony, tak len jednoduchého strihu bez riasenia. Ak ste vyznavačom spomínaného štýlu, tak sa môžete zadívať na Luciu na našej stránke. Táto čalúnená posteľ sa vyznačuje nekomplikovanými hranatými líniami, ale poskytuje maximálne pohodlie. Čelo je pomerne vysoké, ale ak Vám nevyhovuje, môžete si výšku zmeniť. Samozrejmosťou je úložný priestor. Výberom vhodnej poťahovej textílie si vytvoríte posteľ, ktorá je podľa Vašej chuti. A presne na mieru.

Manželská posteľ s úložným priestorom Lucia

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 165 cm. Výška čela je 85 cm. Výška ložnej plochy je závislá od typu matraca. Všetky rozmery postele je možné upraviť na mieru.

Manželská posteľ s úložným priestorom Lucia

Miesto na spanie

V posteli môže byť použitý molitanový, sendvičový alebo pružinový matrac.

Manželská posteľ s úložným priestorom Lucia

Úložný priestor

Pod lôžkovou časťou sa nachádza úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo