načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Milena

Je klasická posteľ s drevenou spodnou časťou, úložným priestorom a bočným čalúneným čelom. Je vhodná do študentskej izby, ale ešte viac do detskej izby. Práve bočné čelo opierajúce sa najčastejšie o stenu je prekážkou tvorivosti malých detičiek, ktoré svoje výtvory zväčša umiestňujú na stenu. Čím je stena bledšia, tým je pastelka tmavšia. Vtedy to má efekt. Milena je praktická aj tým, že miesto pod matracom môžete využiť na rôzne účely. Možno aj vaša ratolesť bude mať svoje požiadavky, ktorým nebudete môcť odolať. Podmanivý vizuálny obraz dopĺňa poťahová látka s detskou tématikou. Dovoľte vášmu dieťaťu vybrať si ju.

Posteľ s úložným priestorom Milena

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 80 cm. Výška čela je 80 cm. Rozmery je možné upraviť na mieru.

Posteľ s úložným priestorom Milena

Miesto na spanie


Posteľ s úložným priestorom Milena

Úložný priestor

V spodnej časti sa nachádza úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo