načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Natalia

Zaujímavá a netradičná. To je posteľ Natalia. Hranaté prevedenie ju zaraďuje medzi prvky moderného interiéru, ale malé okrúhle nožičky naznačujú jej smerovanie ku starožitným komodám a nočným stolíkom. Výborne by sa „cítila“ v prítomnosti klasického plyšového koberca. Nepohrdne však ani spoločnosťou nadčasového nábytku a plávajúcej podlahy. Zvykne si na klasický mestský byt, ale aj na starý dom s vežičkou. Výška lôžka závisí od použitého matraca. Samozrejmosťou je veľký úložný priestor. Drevená kostra poskytuje stabilitu a odolnosť. Bledá farba dreva v kombinácii s béžovým vzorom pôsobí hrejivo a útulne.

Posteľ s úložným priestorom Natalia

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 165 cm. Výška čela je 80 cm. Výška lôžka je závislá od použitého matraca. Všetky rozmery postele je možné upraviť na mieru.

Posteľ s úložným priestorom Natalia

Miesto na spanie

Posteľ Natalia môže mať molitanový, sendvičový alebo pružinový matrac.

Posteľ s úložným priestorom Natalia

Úložný priestor

V spodnej časti postele sa nachádza veľký úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo