načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Nora

Nora patrí medzi nábytok vhodný do moderných spální. Manželská posteľ by mala poskytovať nielen možnosť kľudného spánku oboch partnerov, ale mala by ladiť s interiérom. Ak sa Vám páči moderný nábytok, Nora je pre Vás tým správnym riešením. Je vybavená úložným priestorom a na konci čalúneným čelom. Kvalita postele je najviac závislá od kvality matracu. Práve tomu venujeme najväčšiu pozornosť. Matrac sa nemôže vyležať po niekoľkých mesiacoch. Nora vyniká kvalitným dielenským spracovaním. Na výber máte množstvo poťahových látok od jednofarebných cez vzorované. Pekné sú dvojfarebné kombinácie vytvorené v závislosti od tónu spálne. Vytvorte si svoju posteľ Nora na mieru presne ako to vyžaduje Váš interiér.

Posteľ na mieru Nora

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 160 cm. Výška čela je 80 cm. Rozmery je možné ľubovoľne upraviť na mieru.

Posteľ na mieru Nora

Miesto na spanie


Posteľ na mieru Nora

Úložný priestor

V spodnej časti sa nachádza veľký úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo