načítava sa

PopisRozmeryFotogalériaMateriályMoja posteľ

Posteľ Olivia

Olivia je klasický typ postele, ktorá splní požiadavky zákazníkov k maximálnej spokojnosti. Pre umiestnenie nepotrebuje nijaké špecifické podmienky, ani stavebné úpravy. Toto dvojlôžko je vhodné do mestských bytov, ale aj do veľkých rodinných domov. Vyznačuje sa hrubým stabilným rámom a vysokým čelom. Obavu nemusia mať ani ľudia s nadváhou. Jej výška je primeraná výške človeka a vyhovuje takmer každému. Nízke nohy spolu s jemným podsvietením pôsobia výnimočne a vyvolávajú pocit intimity, ktorý do tohto prostredia právom patrí. Olivia má kovový rošt s plynovými vzperami, ktorý je veľmi pevný. Ak dávate prednosť drevu, dodáme vám posteľ s dreveným roštom. Je rovnako dobrý a kvalitný. Poťahovú látku si vyberá zákazník podľa svojich interiérových požiadaviek. Prvotriedna textília alebo koža spĺňa parametre, ktoré sú na posteľ všeobecne kladené. Olivia môže byť aj vaša. Vyrobíme ju presne podľa vášho priania.

Posteľ Olivia

Základné rozmery

Všetky parametre je možné upraviť na mieru presne podľa Vašej predstavy.

Posteľ Olivia

Miesto na spanie

V prípade záujmu vieme k posteli dodať aj rošt a matrac. Taktiež máme v ponuke viacero druhov matracov. Matrace môžu byť molitanové, sendvičové alebo pružinové.

Posteľ Olivia

Úložný priestor

V posteli môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo