načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Petra

Čalúnená manželská posteľ Petra zaujme sviežimi farbami, ale aj praktickým prevedením. Vynikne v každom interiéri, zvlášť v kombinácii s fialovou a bielou farbou. Môžete si objednať aj iné farebné vzory, ktoré harmonizujú s vašim interiérom. Pôsobí veselo a optimisticky. Originálne sú kovové nohy, ktoré zabezpečujú stabilitu a tiež veľký úložný priestor. Je možné ho využiť rôznymi spôsobmi. Výhodou je ľahká manipulácia. Výber vhodného matracu je dôležitý pre dobrý spánok. K dispozícii je molitanový, sendvičový alebo pružinový matrac. Čelo na konci postele umožňuje pohodlné čítanie knihy alebo časopisu pred spaním.

Posteľ Petra od slovenského výrobcu

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 165 cm. Výška čela je 85 cm. Všetky rozmery postele je možné upraviť na mieru.

Posteľ Petra od slovenského výrobcu

Miesto na spanie

Posteľ môže mať molitanový, sendvičový alebo pružinový matrac.

Posteľ Petra od slovenského výrobcu

Úložný priestor

Pod lôžkovou časťou sa nachádza veľký úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo