načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Regina

Čalúnená posteľ Regina je vhodná pre single ženy a mužov a tiež pre deti, ktoré môžu spať sami. Vyrábame ju s nenápadnými drevenými nožičkami a so zadným čalúneným čelom. Lamelový rošt môže byť pevný alebo polohovateľný. V prípade záujmu Vám dodáme k posteli aj kvalitný matrac. Môže byť molitanový, sendvičový alebo pružinový. Práve výberu matraca je treba venovať maximálnu pozornosť a nepodľahnúť tlaku kúpiť si ten najlacnejší. Za pár mesiacov zistíme, že spíme v koryte a vstávame ráno ako po výprasku. V posteli strávime jednu tretinu života a spánkom sa obnovuje až 99% psychických a fyzických síl. Správnym výberom postele na mieru predídeme neželaným zdravotným problémom.

Posteľ Regina

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 90 cm. Výška čela je 120 cm. Všetky rozmery je možné upraviť na mieru.

Posteľ Regina

Miesto na spanie

V prípade záujmu vieme k posteli dodať aj rošt a matrac. Taktiež máme v ponuke viacero druhov matracov. Matrace môžu byť molitanové, sendvičové alebo pružinové.

Posteľ Regina

Úložný priestor

V posteli môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo