načítava sa

PopisRozmeryAtypyVideoMateriályMoja posteľ

Posteľ Sarah

Posteľ je niekedy dlhodobejšia investícia. Najčastejšie si ju kupujú mladí ľudia, ktorí si zariaďujú domácnosť. Táto veková kategória prispôsobuje svoj výber najčastejšie módnym trendom. Ďalším dôležitým kritériom výberu postele je zdravotné hľadisko a komfort. Potom sú tu ľudia stredného a vyššieho veku, ktorí potrebujú vymeniť starú posteľ za novú. Sarah, ktorú vyrábame na mieru je schopná uspokojiť obe tieto skupiny. Je to dvojlôžko s pevným dreveným rámom a vysokým neprešívaným čelom. Stojí na vyšších nohách. Ich výška je najmenej 12 centimetrov. Pre niekoho je to výhoda, pre iného nevýhoda. Pod posteľou je totiž priestor, kde sa ukladá prach, ale výška dovoľuje vysávanie a utieranie podlahy. Posteľ je vybavená kovovým roštom s plynovými vzperami alebo dreveným roštom. Farba a kvalita poťahového materiálu je založená na požiadavkách zákazníka. Sarah je posteľ vysokej kvality.

Posteľ Sarah

Základné rozmery

Všetky parametre je možné upraviť na mieru presne podľa Vašej predstavy.

Posteľ Sarah

Miesto na spanie

V prípade záujmu vieme k posteli dodať aj rošt a matrac. Taktiež máme v ponuke viacero druhov matracov. Matrace môžu byť molitanové, sendvičové alebo pružinové.

Posteľ Sarah

Úložný priestor

V posteli môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

click_here

Sarah Atyp 1

Posteľ Sarah atyp 1

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo