načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Silvia

Klasická čalúnená kompaktná posteľ je vyrobená z kvalitných materiálov. Je ako stvorená pre študenta. Vyklopením lôžka otvoríte úložný priestor. Zvyčajne slúži na odkladanie paplónov, vankúšov a posteľného prádla. Táto váľanda poskytuje miesto na spanie, ale aj na sedenie. Teenager využije toto miesto na mnoho spôsobov, o ktorých sa „dospelákom“ ani nesníva. Môže sa na nej učiť, rozložiť školské pomôcky, či venovať sa záľubám. Je možné ju vyrobiť na mieru. K dispozícii je množstvo poťahových látok. Vínovočervený vzor je vhodný takmer do každého interiéru. Kvalitný matrac prispeje k regenerácii vášho organizmu po náročnom dni.

Slovenská posteľ Silvia

Základné rozmery

Rozmer postele je 195 x 80 cm. Rozmer je možné upraviť na mieru.

Slovenská posteľ Silvia

Miesto na spanie

Výplň postele môže byť molitanový, sendvičový alebo pružinový matrac.

Slovenská posteľ Silvia

Úložný priestor

V spodnej časti sa nachádza veľký úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo