načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Simona

Manželská posteľ Simona v pestrých farbách a s unikátne tvarovaným čalúneným čelom môže byť skvost aj Vašej spálne. Je vhodná do každého interiéru. Vie žiť v symbióze s rôznymi typmi nábytku – rustikálnymi komodami alebo modernými skriňami. Posteľ má kvalitnú drevenú kostru a matrace, ktorých používanie sa osvedčilo v mnohých domácnostiach. V spodnej časti sa nachádzajú nábytkové nohy, ktoré môžu mať nástrek podľa Vášho priania. Úložný priestor je dostatočne veľký na to, aby ste ho využili na uloženie lôžkovín alebo iných potrebných vecí. Poťahové látky môžete ľubovoľne spájať a vytvárať tak jedinečné kombinácie. Výberom pestrých vzorovaných a jednofarebných materiálov vytvoríte živú a farbistú spálňu. Ak to nie je Váš štýl, zvoľte si krémové alebo iné pastelové farby lahodiace Vášmu oku.

Slovenská posteľ Simona

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 165 cm . Výška čela je 85 cm. Všetky rozmery je možné upraviť na mieru.

Slovenská posteľ Simona

Miesto na spanie

Výplň môže byť molitanová, sendvičová alebo pružinová.

Slovenská posteľ Simona

Úložný priestor

V spodnej časti sa nachádza veľký úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo