načítava sa

PopisRozmeryAtypyVideoMateriályMoja posteľ

Posteľ Sophia

Túžite si ľahnúť do pohodlnej a súčasne aj peknej postele? Kto by netúžil po kvalitnom spánku? Výberu lôžka na spanie sa oplatí venovať patričnú pozornosť. Doba, kedy sme v obchode našli zopár jednoduchých postelí bez špecifikácií je dávno za nami. V súčasnosti je ponuka neporovnateľne vyššia a záleží len na klientovi, akú má predstavu a čo si môže dovoliť z finančného hľadiska. Jedným z mnohých typov je čalúnená posteľ Sophia. Charakterizuje ju hrubý obvodový rám, ktorý je spoločne s nízkymi nohami zárukou stability. Vysoké prešívané čelo osloví tých, ktorí okrem praktického využitia vedia oceniť aj trendový dizajn. Táto posteľ môže mať drevený alebo kovový rošt. Originálnym doplnkom je LED podsvietenie. Dodá interiéru spálne atraktívny efekt. Poťahový materiál môže byť jednofarebná alebo vzorovaná textília či koža. Vyberiete si ju podľa farebného tónu miestnosti. Správne vybratá posteľ sa vám odplatí dobrými službami v podobe zdravého spánku.

Posteľ Sophia

Základné rozmery

Všetky parametre je možné upraviť na mieru presne podľa Vašej predstavy.

Posteľ Sophia

Miesto na spanie

V prípade záujmu vieme k posteli dodať aj rošt a matrac. Taktiež máme v ponuke viacero druhov matracov. Matrace môžu byť molitanové, sendvičové alebo pružinové.

Posteľ Sophia

Úložný priestor

V posteli môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

click_here

Sophia Atyp 1

Posteľ Sophia atyp 1

Sophia Atyp 2

Posteľ Sophia atyp 2

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo