načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Tamara

Manželská posteľ Tamara Vás zaujme kombináciou dreva a textilného poťahového materiálu. Výhodou je úprava proti znečisteniu. Ak zvolíte prírodný farebný odtieň, vytvoríte krásnu farebnú kompozíciu. Vhodným doplnkom by boli drevené nočné stolíky, plávajúca podlaha, prípadne iné doplnky z dreva. Samozrejmosťou je veľký úložný priestor, ktorý je potrebný najmä v malých bytoch. V rodinných domoch je viac miesta, ale ukladanie paplónov a vankúšov pod posteľ je praktické a pohodlné. Je to akýsi slovenský zvyk. Tamara je vhodná do akéhokoľvek interiéru. Nepohrdne ani spoločnosťou moderného nábytku. Odvďačí sa Vám každé ráno v podobe oddýchnutého a zregenerovaného organizmu. Vytvorte si svoju posteľ na mieru.

Posteľ Tamara

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 160 cm . Výška čela je 75 cm. Všetky parametre je možné upraviť na mieru presne podľa Vašej predstavy.

Posteľ Tamara

Miesto na spanie

Základom každej kvalitnej postele je kvalitný matrac. V ponuke máme kvalitné molitanové, sendvičové alebo pružinové matrace.

Posteľ Tamara

Úložný priestor

V spodnej časti sa nachádza veľký úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo