načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja posteľ

Posteľ Terézia

Čalúnené postele majú veľa výhod. Jednou z nich je pohodlie, o ktoré sa postará kvalitný matrac a rošt. Ak v posteli často čítate alebo sledujete televíziu, oceníte čelo slúžiace na opretie. K ďalším výhodám patrí bezpečnosť detí, ale aj dospelých, lebo o čalúnenú posteľ sa neudriete. Terézia stojí na pekných okrúhlych drevených nožičkách a má prvotriedny pružinový matrac, ktorý Vám zaručí zdravý spánok. Úložný priestor je z praktického hľadiska vystužený priečkou. Môžete sa pohrať s myšlienkou kombinácie vzorov a farieb poťahovej látky. Čelo má jednoduchý tvar a môže byť čalúnené jednofarebným pestrým materiálom. Posteľ je najväčším dizajnovým prvkom spálne a ak je aj komfortná, vytvorili ste optimálny priestor, v ktorom strávite tretinu života.

Posteľ Terezia

Základné rozmery

Rozmer postele je 200 x 165 cm. Výška čela je 80 cm. Všetky rozmery je možné upraviť na mieru.

Posteľ Terezia

Miesto na spanie

Posteľ má pružinový matrac, ale môže mať aj molitanový prípadne sendvičový matrac. V ponuke máme rôzne druhy molitanových matracov.

Posteľ Terezia

Úložný priestor

Pod lôžkovou časťou sa nachádza veľký úložný priestor. Úložný priestor je vystužený priečkou.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo