načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Girona

Masívna a priestranná. Tak možno v skratke charakterizovať túto rohovú sedaciu súpravu. Jej meno nám pripomína slnečné Španielsko. Na prvý pohľad je vidieť, že je to sedačka pre viac ľudí a pre veľké priestory. Vhodná je najmä do rodinných domov, ale aj do firemných interiérov. Základ tvorí pevná kostra. V spodnej časti sú nízke nábytkové nohy. Sedacia časť je rozdelená na jednotlivé sedadlá, ale môže byť čalúnená aj v celku bez predelenia. Veľmi zaujímavo pôsobia kompaktné operadlá v tvare poloblúka. Zdá sa akoby opticky rozširovali priestor. Vieme však vyrobiť operadlové časti rovné, bez oblúka. Široké podrúčky ponúkajú miesto pre časopis, okuliare, či skvelú kávu. Originálne nepravidelné tvary zvyšujú jej estetický dojem. Girona je celočalúnená. Môžete ju umiestniť aj do priestoru. Poťah môže byť kvalitná textilná látka alebo koža. Vhodným doplnkom môže byť elegantný taburet alebo trendové kreslo.

Rohová sedačka Girona

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Rohová sedačka Girona

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Rohová sedačka Girona

Úložný priestor

V sedačke Girona je zabudovaný výsuvný úložný mechanizmus.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo