načítava sa

PopisRozmeryAtypyMateriályMoja sedačka

Sedačka v tvare U Artena

Artena je ďalšia zo série sedacích súprav do tvaru U. Ako všetky sedačky tohto typu, sú vhodné do väčších priestorov a pre väčšie množstvo ľudí. Charakteristickým znakom je širšia područka, do polovice ktorej zasahuje operadlo. V spodnej časti je decentná čalúnená lišta, ktorá je dookola celej sedačky. Dvaja alebo traja sediaci ľudia sa na nej „stratia“. Samozrejme vyhovieme všetkým kategóriám našich zákazníkov a ochotne vyrobíme akýkoľvek druh sedenia. Ak jeden človek sedí na veľkej sedacej súprave a cíti sa príjemne, určite kúpil správne. Je to gauč bez futuristických prvkov, ktorý pohladí srdce najmä konzervatívne naladeným zákazníkom. Nechcú mať vôkol seba žiadne rušivé elementy. Artena je veľmi pohodlná a priestorná. Jej výhodou je aj delenie operadiel na veľké časti. Esteticky a nenásilne pôsobia široké drevené nohy. Ak ich farbu zladíte s farbou poťahu, vytvoríte kombináciu, ktorá Vás poteší každý deň po príchode z práce.

Sedačka v tvare U Artena

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Artena

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Artena

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

click_here

Artena Atyp 1

Sedačka v tvare U Artena atyp 1

Artena Atyp 2

Sedačka v tvare U Artena atyp 2

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo